Новости

Битола инфо

Започна ски сезоната во Нижеполе – еве како беше утрово

„Нека ни е аирлија почетокот на скијачката сезона…❄!!!
Повелете заедно да го означиме почетокот на сезоната со варено вино и мирисот на цимет, каранфилче, портокал…!!!“, напишаа утрово на нивната Фејсбук страница ски центарот Нижеполе.

Викендов за сите скијачи им нудат гратис користење на ски лифтот.

GOLD
To Top