Новости

Битола инфо

Исчезнато е 17 годишно девојче од Битола

На 22.06.2021 во СВР Битола, Е.А.(39) од Битола пријавила дека од домот се оддалечила нејзината ќерка М.А.(17).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Евротип
SNBROKER
To Top