Новости

Битола инфо

,,Каллиа” – нов изложбен салон за санитарија во Битола

Битола доби нов изложбен салон за санитарија ,,Каллиа”.

 

Со посебна елеганција и уникатност, следејќи ги најновите трендови, ова место нуди широк избор на санитарија и решенија за вашата бања.

Инаку новиот простор, изложбениот салон ,,Каллиа” е стациониран во населбата ,,Довлеџик”, на патот за Охрид (кај поранешниот ,,Сезам маркет”).

 

Со производи по супер и екстра цени, ,,Каллиа” е ексклузивен застапник на познатиот македонски бренд ,,Аквалукс” и е нешто многу поразлично од она што до сега сме го виделе на пазарот.

На ова место ќе најдете широк асортиман на тоалети, туш кабини, џакузи, кади и паравани со мерка по ваш избор.


Посетете ја ,,Каллиа” и уверете се во високиот квалитет, дизајнот и посебниот изглед на производите на оваа продавница.

Евротип
Евротип
To Top