Новости

Битола инфо

Од завчера исчезнат е битолчанецот Николче Николовски, блиските бараат помош

Од завчера попладне исчезнат е младиот Николче Николовски од Битола, неговите пријатели бараат помош.

Апелот го пренесуваме во продолжение:

Луѓе наши, ве молиме сите за помош, нашето другарче Николче Николовски, го нема од вчера попладне.

Излезе од дома околу 15:00 часот на 13ти мај – ПЕТОКОТ, последно е виден кај бензиската пумпа Макпетрол, кај Транскоп, движејќи се со Форд Фиеста со регистрација BТ 852 .

Ве молиме ако некој видел или види нешто, што и да е, исконтактирајте, раширете, јавете се во било кое време 070360520.

Фиестата е како оваа на сликата, само префарбана во сива металик, алармираат неговите пријатели.

Евротип
SNBROKER
To Top