Новости

Битола инфо

ОК Бенд во „Голд Фелициа“!

Викендов Битола и регионот го добиваат ексклузивниот комплекс „Голд Фелициа“, кој на едно место ќе понуди казино, ресторант, хотелско сместување и кабаре, а веќе првиот ден по свеченото отворање доаѓаат и првите музички гости!
Во недела на 18. јули со почеток во 20. часот, настап на фантастичниот ОК Бенд кој ни доаѓа од Србија!
Влезот за сите посетители е слободен, но бројот на места е ограничен, па затоа побрзајте и резервирајте го своето место на 076-942-600 или 071-333-368!
Искористете ја оваа можност, уживајте во звуците на ОК Бенд, добриот пијалак и останатите уникатни можности кои ги нуди само „Голд Фелициа“.
Изненадувањата не застануваат тука, па очекувајте уште голем број на музички настани кои тимот на „Голд Фелициа“ ги подготвува за Вас.

Евротип
SNBROKER
To Top