Новости

Битола инфо

14-годишна тинејџерка од Битола која беше исчезната пронајдена во интернет кафе

На 08 јануари во интернет кафе на улица „Елпида Караманди“ во Битола полициски службеници од Секторот за внатрешни работи Битола ја пронашле А.М.(14) од Битола,која на 05 јануари од нејзината мајка беше пријавена за исчезната.

GOLD
To Top