Новости

Битола инфо

34-годишен маж почина во битолската болница

Од Клиничка болница Битола, вчера во 11 часот во СВР Битола, пријавиле дека на интерното одделение починал Б.К. (34) од Битола.

По наредба на јавен обвинител, над телото на починатиот ќе се врши обдукција. Увид извршила екипа од СВР Битола.

Евротип
SNBROKER
To Top