Новости

Битола инфо

Afterwork Промоција во СН Бар и Ресторан

Afterwork Промоција во СН Бар и Ресторан:
-Далматинско гравче ( грав, сланина, макарони) – 120 ден
-Гравче тавче – 100 ден
-Гратис Витаминска Салата (рукола, марула, морков, зелка, црвена зелка, дресинг) со секое бокалче ракија или узо
Уживајте во прекрасните специјалитети со музика во живо:
-15.03.2019 After Work со Група Антика (16:00)
-15.03.2019 Група Бон Тон (21:00)
-16.03.2019 Група Антика (21:00)
Ве очекуваме

 

GOLD
To Top