Новости

Битола инфо

(Фотогалерија) Сончево и снежно пладне во Битола

Иако температурата утрово беше минус 14, а на пладне беше минус два, тоа не ги спречи битолчани да уживаат во сончевото време.

Евротип
SNBROKER
To Top