Новости

Македонија

Јане Ченто се сели во Идризово

Јане Ченто преку неговата сестра се обрати до јавноста. Тој порача дека и од Идризово ќе се бори да ја докаже својата невиност.

Трпението не е само способност да се чека, тоа подразбира како се однесуваме додека чекаме.Вистинската вредност на…

Gepostet von Слобода за Јане Ченто am Sonntag, 7. Juli 2019

GOLD
To Top