Новости

Македонија

ВИДЕО: Навивачите ги пречекаа ракометарите на Вардар на аеродромот

Навивачите уште рано утрово се собраа на скопскиот аеродром. Речиси и да нема навивач на Вардар кој не посака денеска да биде со ракометарите за да се прослави историската шампионска титула за Вардар.

 

Евротип
SNBROKER
To Top