Новости

Македонија

Пронајдени децата кои се изгубиле во Скопје

На 19.06.2022 во 10:00 часот на бул.„3та Македонска Бригада“, полициски службеници од Полициска станица Аеродром ги пронашле А.О.(9) од Битола и С.Р.(12) од Скопје.

За нив на 11.04.2022 во Полициското одделение Шуто Оризари било пријавено дека се оддалечиле од домот.

Евротип
SNBROKER
To Top