Новости

Македонија

Сончево со умерена облачност и слаб ветер

Времето денеска ќе биде сончево со умерена облачност. Ќе дува слаб ветер од западен правец. Максималната температура ќе се движи од 11 до 22 степени.

GOLD
To Top