Новости

Прилеп инфо

ВИДЕО: Необичен арамија во Прилеп фатен на камера – Погледнете што украде

Прилепчанец објави необична видео снимка, на која се гледа како непознато лице краде саксија со цвеќе од неговиот балкон.

Користиниците на социјалните мрежи се вчудоневидени и се прашуваат како може да се краде и нешто вакво.

Погледнете го овој редок арамилук:

 

 

 

Извор: Маркукуле

GOLD
To Top