Новости

Прилеп инфо

ВИДЕО: Предупредување за сите граѓани – Рампата кај железничката станица во Прилеп не работи

Жител на Прилеп објави видео на социјалните мрежи каде се гледа дека рампата кај железничката станица не работи.

На видеото се гледа дека рампата не е спуштена додека поминува возот кој се упатува кон Битола.

Pocna i rampata na zeleznicka da ne raboti vo nedela македонски железници

Gepostet von Ljupce Nikoloski am Sonntag, 11. August 2019

Евротип
Евротип
To Top