Новости

Прилеп инфо

Исчезнато 12 – годишно девојче од Прилеп

На 05.11.2017 година во 20,40 часот во Полициска станица Прилеп, Ш.Џ.(27) од Прилеп, пријавила дека истиот ден околу 15,30 часот од дома  во непознат правец се оддалечила нејзината 12 годишна ќерка.

Се преземаат мерки за нејзино пронаоѓање.

GOLD
To Top