Новости

Прилеп инфо

Исчезнат 64 – годишен прилепчанец – од саботата му се губи трагот

На 19.08.2018 година во 10,00 часот во Полициска станица а, С.Л.(59) од Прилеп пријавила дека на 18 август околу 10,00 часот од дома во непознат правец се оддалечил нејзиниот сопруг Т.Л.(64) од Прилеп.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

GOLD
To Top