Новости

Прилеп инфо

Исчезна прилепчанец – семејството моли за помош

На 03.10.2018 година во 22,00 часот во Полициската станица Прилеп, Т.В. (72) од Прилеп пријавила дека истиот ден околу 11,00 часот од домот во непознат првец се оддалечил нејзиниот син З.Т. (45).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Евротип
Евротип
To Top