Новости

Прилеп инфо

Нападната 38 – годишна жена во Прилеп

На 09.02.2019 година во 20,20 часот во Полициската станица Прилеп Т.П.(38) од Прилеп пријавила дека истиот ден околу 17 часот додека била на нејзиното работно место во продавницата за авто гуми и железарија лоцирана на улицата „Орде Чопела“ била физички нападната од Б.Х.(34) од Прилеп.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Евротип
SNBROKER
To Top