Новости

Прилеп инфо

Пожар зафати кровна конструкција од куќа во Прилеп

На 07.10.2019 во 06.20 часот во Полициската станица Прилеп било пријавено дека во куќа сопственост на М.Р. на ул.„11-ти Октомври“ во Прилеп настанал пожар во кој била зафатена кровната конструкција. Повредени лица нема.

GOLD
To Top