Новости

Прилеп инфо

Синоќа избувна пожар во куќа во Прилеп

На 25.12.2018 година во 03,05 часот во Полициска станица Прилеп било пријавено дека на улица „Беровска“ настанал пожар во куќа сопственост на Н.М. Од пожарот нема повредени лица.

Пожарот е изгаснат од Противпожарна екипа. Повредени лица нема, увид ќе се врши во текот на денешниот ден.

GOLD
To Top