Новости

Прилеп инфо

Синоќа физички нападнат прилепчанец

На 10.03.2019 година во 04,20 часот во Полициската станица Прилеп М.Н.(24) од Прилеп пријавил дека околу 02,30 часот пред кафе бар лоциран на улицата ,,Кеј 1-ви Мај“ физички бил нападнат од страна на едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

GOLD
To Top