Новости

Прилеп инфо

Скопјанец претепан во ноќен клуб во Прилеп

На 28.04.2019 година околу 04.00 часот во Полициската станица Прилеп било пријавено дека во ноќен клуб на ул.„Гоце Делчев“ во Прилеп П.Н.(39) од Скопје физички бил нападнат од неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

GOLD
To Top