Новости

Прилеп инфо

ФОТО: Четири автомобили се судрија во Прилеп

Попладнево во Прилеп се случи сообраќајна незгода во центарот на градот каде се судрија четири автомобили.

Засега е непознато како дојде до незгодата и дали има повредени. За детали ќе информираме подоцна.

Полиција излезе на местото на несреќата.

 

GOLD
To Top