Новости

Прилеп инфо

Прилепчанец во кафе бар прво претепал жена, а и извадил и пиштол

СВР Битола поднесе кривична пријава против С.П.(48) од Прилеп, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „насилство“.

На 30.09.2022 во угостителски објект во Прилеп, С.П. физички ја нападнал Х.С(42), по што ѝ се заканил со оружје.

Евротип
SNBROKER
To Top