Новости

Прилеп инфо

Утрово воз удри во маж во Прилеп

Утрово околу 9:30 часот воз кој сообраќал на релација Скопје-Битола yдpил во машко лице непосредно пред железничката станица во Прилеп.

Според неофицијални информации се работи за М.Ј.(66).

Очекуваме повеќе информации во текот на денот.

Евротип
SNBROKER
To Top