Новости

Прилеп инфо

20 – годишно момче од Прилеп каснат од куче во предлот на ногата

На 21.03.2019 година во 16.30 часот во Полициската станица Центар, М.В.(20) од Прилеп пријавил дека истиот ден околу 10.40 часот на улица „Димитрие Чуповски“ бил каснат од куче скитник во пределот на левата нога.

GOLD
To Top