Новости

Прилеп инфо

33 – годишен маж нападнат во ноќен клуб во Прилеп

На 10.02.2019 година во 04,40 часот во Полициската станица Прилеп Т.Ф.(33) од Прилеп пријавил дека истиот ден околу 02,30 часот во ноќен клуб бил физички нападнат од едно лице.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

GOLD
To Top