Новости

Регион

Маж од Долно Чарлија извршил сексуален чин врз малолетно девојче

На 24.06.2019 година околу 09.40 часот во Полициското одделение Новаци, маж пријавил дека Т.Н.(55) од село Долно Чарлија ја допирал по телото неговата малолетна ќерка. Се преземаат мерки за целосно расчистување на настанот.

Евротип
Евротип
To Top