Новости

Регион

“Sleep Shop” – “Гир-риг” Битола

Следејќи ги светските трендови како и потребите на современиот свет, во рамките на своите простории, салон за мебел Гирриг од Битола го прошири своето поле на делување со специјализирана продавница за системи за спиење или  “Sleep Shop”.

Во нашиот салон, кој се наоѓа во  населба Довлеџик, патот за Пелистер можете да најдете се што Ви е потребно за во Вашата спална соба од светски познатиот бренд “Dream by Almak”.

Душеци. Не е сеедно како и на што ќе спиете! Секое тело има потреба од најголема удобност при спиење а квалитетно избраниот душек е многу значаен при задоволувањето на таа потреба. Нашите душеци се одликуваат со вградени природни материјали со високи перформанси, квалитет и цени достапни за сечиј џеб.

13-14

Boxspring, системи за спиење. Време е класичниот кревет да се замени со Boxspring лежај од нашата програма. Boxspring лежаите се одлукуваат со квалитет, функционалност, неограничена удобност при спиењето, можност за избор на бои,материјали и димензии.

17-18

Покрај тоа во нашиот салон ќе најдете богата понуда на висококвалитетни перници, постелнини, наддушеци со мемори пена.

Евротип
Евротип
To Top