Новости

Забава

Видео: „Мирна“ нова песна на Северина

Балканската музичка ѕвезда Северина ги израдува своите фанови со нова песна и спот.

Сексапилната Севе подготви нов хит песната „Мирна“ која е дел од албумот „Хало“ кој е еден од најслушаните албуми на овие простори на Јутјуб.

Досега песните на Северина имаат повеќе од 200 милиони прегледи.

Во видеото за песната „Мирна“ повторно до израз дојде сексапилот на атрактивната пејачка.

GOLD
To Top