Новости

Забава

Кристијано Роналдо ја објави првата фотка од близнаците со нивниот постар брат

Фудбалерот во вторникот ги претстави новородените близнаци на нивниот постар брат, Роналдо Џуниор, за време на првиот заеднички одмор.

kristijano-ronaldo-i-negoviot-sin-zaedno-so-bliznacite-na-prv-semeen-odmor-01.jpg

Роналдо на неговиот Инстаграм профил објави прекрасна слика од него и 7-годишниот син како ги држат близнаците Матео и Ева во раце.

Горд што е татко на 3 прекрасни деца, тој на фотографијата напиша: „Благословен“.

Оваа семејна преслатка фотографија уште во првиот час имаше 1 милион лајкови, а сега веќе има над 4 милиони.

Извор: crnobelo.com

GOLD
To Top