Новости

Шоубиз

Џенифер Анистон го славеше 50-от роденден – Бред Пит се обиде да се протне незабележан

Џенифер Анистон направи роденденска прослава во еден хотел, а на церемонијата се појави и нејзиното поранешно момче Бред Пит. Тој се обиде да им побегне на фоторепортерите, па дури и се камуфлираше за да не привлече внимание, но сепак на папараците ништо не може да им побегне.

Имено, актерката го прослави својот 50. роденден, а покрај огромното обезбедување, фотографи и поканети гости, Бред се обиде да се „протне“ во ресторанот и да помине незабележано, скриен под бејзбол капчето.

Но, бидејќи првобитниот план не успеа, актерот од грб е сликан како влегува на прославата.

Покрај Бред, на прославата присуствуваа и Гвинет Палтроу (исто така негова поранешна девојка), Кети Пери со Орландо Блу,. Барбара Стрејсенд, Кејт Хадсон со сопругот, брачната двојка Клуни, Сандра Булок, Елен Деџенерис, пријателките од серија „Пријателеи“ Кортни Кокс и Лиза Кудроу, Роберт Дауни Џуниор, Синди Крафорд, како и многу други.

GOLD
To Top