Новости

Шоубиз

ВИДЕО: Џамбазов преку видео порака порача – „Македонијо, прибери се“

Игор Џамбазов вечерва преку видео обраќање ги демантираше информациите дека бил итно однесен во болница.

Тој им ги заблагодари на хејтерите што во овој напнат ден се сетиле на него и порача: Македонијо, прибери се.

GOLD
To Top