Новости

Шоубиз

ВИДЕО: Мекгрегор снимен како удира постар човек во локал

Конор Мегрегор повторно во центарот на вниманието поради скандал.

Медиумите дојдоа до снимка од Конор од неговиот инцидент во Даблин од април оваа година кога удри гостин во локалот.

Ирецот ги частел луѓето во локалот. Бил гласен, а неговото однесување не му се допаднало на еден гостин кој му кажал дека нема причина да се однесува така бидејќи Кабиб веќе во разби.

Исто така гостинот одбил да го проба неговото виски „Пропер 12“, а тоа според информациите била причината за напад.

Конор полудел и го удрил постариот човек, сведоците тврделе дека се работи за лице кое имало околу 50 години.

GOLD
To Top