Новости

Шоубиз

ВИДЕО: Помина првата проба: Еве како ќе изгледа Тамара на Евровизија

Денеска помина првата евровизиска проба.

На само десет дена до нејзиното официјално претставување во Тел Авив, Тамара откри како изгледа зелениот фустан со кој ќе настапи на 16 ти мај.

Погледнете го сценскиот настап:

GOLD
To Top