Новости

Шоубиз

ВИДЕО: Цеца во бањарка на плажа – Фолк дивата „ги полни батериите“ пред свадбата

Најголема балканска фолк дива Светлата Цеца Ражнатовиќ овие денови ја подготвува свадбата за својот син Вељко Ражњатовиќ и неговата вереничка Богдана, исчекувајќи го моментот кога ќе стане баба, но и ужива, како што вели и самата, слушајки го звукот на брановите на плажа.

Имено, Цеца, објави видео, снимка на која шета на плажа во бањарка и ужива во мирисот на море и звуците на брановите.

– Звукот на брановите, напиша таа на снимката која ја објави на својот Инстаграм профил.

Таа во моментов е на Кипар, каде се релаксира за свадбата на синот Вељко која е закажана за 24. ноември.

” width=”800″ height=”400″]

GOLD
To Top