Новости

Шоубиз

(Видео) Слушнете ја новата пародија на Празни Муабети – „Жолта ланска“

Излезе новата пародија на Празни Муабети – Жолта ланска, која е преработка на познатиот светски музички хит од Alabina ft. Gypcy King – Eres tu.

 

GOLD
To Top