Новости

Шоубиз

(Видео) Спектакуларен концерт на Лени Кравиц

Во рамките на неговата светска турнеја „Raise Vibration”, Лени Кравиц синоќа во ВИП Арената во Скопје на многубројната публика и приреди спектакуларно шоу.

Ги испеа неговите најголеми хитови, а со песната „Again“ вети дека повторно ќе се врати.

GOLD
To Top