Новости

Шоубиз

Видео запис за песната „Ти си мојот сон“ на групата „Риплеј“

Бендот „Риплеј“ го претстави видео записот на нивната втора авторска песна ,,Ти си мојот сон’’ со која настапија и се пласираа во финалето на Макфест.

Автор на песната е Влатко Илиевски, видео продукцијата на Бојан Дамјановски.

Евротип
Евротип
To Top