Новости

Шоубиз

Зошто Кејт Мидлтон и Меган Маркл носат неутрални бои кога се со кралицата?

92-годишниот монарх доминира каде и да се појави, а за тоа заслужен е еден нејзин моден трик.

Кејт Мидлтон и Меган Маркл не се плашат да носат впечатливи бои, но кога се сами на настан со кралицата внимаваат на изборот и носат неутрални нијанси.

Кралицата Елизабета е позната по тоа што постојано носи розово, зелено, сино и други впечатливи бои, па затоа Кејт и Меган кога се појавуваат со неа внимаваат да не ја засенат.

92-годишниот монарх се држи до препознатливиот стил и секогаш е во фокусот на вниманието со своите интересни избори.

Соло појавувањата на Кејт и Меган со кралицата: 

GOLD
To Top