Новости

Шоубиз

Незаборавен прв концерт на Лозано

Многу љубов, многу емоции и многу среќа преточени во преубава атмосфера го одбележаа првиот голем концерт на Lozano – Vlatko Lozanoski вчеравечер во ВИП Арената.
Насмеани лица од сите генерации ги пееја неговите хитови во еден здив, а тоа е доволен показател дека Лозано може и тоа како да полни големи сали!

 

GOLD
To Top