Новости

Шоубиз

Никој нема да дознае кога Меган ќе се породи, тоа нема да биде в болница

Британскиот принц Хари и негова сопруга Меган Маркл соопштија дека одлучиле да не обелоденуваат детали околу раѓањето на нивното бебе.

Кенсингтонската палата наведува преку соопштение, дека Хари и Меган со задоволство ќе ја споделат радосната вест по приватната семејна прослава.

Според „Дејли мејл“ пак, војвотката од Сасекс нема да се породи в болница.

Кралската двојка го очекува првото дете при крајот на април или почетокот на мај

GOLD
To Top