Новости

Шоубиз

Нова песна и видео спот на Стефанија – „Lux Life“

Синоќа во Center – Lounge & Fresh Bar во Битола, Стефанија ја промовираше својата најнова песна и видео запис насловена како „Lux life“.

 

GOLD
To Top