Новости

Шоубиз

Облините на Георгина ги занемеа сите во Кан

Девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез блескаше на црвениот тепих на Кан каде се одржува 72. Филмски фестивал.

Георгина беше облечена во елегантен и секси фустан, со длабоко деколте, во кој посебно го истакна задникот. По убавата половина на Португалецот беше на промоцијата на филмот „Беше еднаш во Холивуд“, кој го режисираше познатиот режисер Квентин Татантино, а нејзината појава ги засени и многу бројните холивудски ѕвезди.

GOLD
To Top