Новости

Шоубиз

Последната фотографија на „Ѕверката“ натажи илјадници жени

Жените кои го обожаваа сигурно си мислеа дека овој ден никогаш нема да дојде.

Love❤ #sarahjessicaparker #carriebradshaw #mrbig #chrisnoth #sexandthecity

A post shared by Sex and the City (@carriebradshaw4life) on

Некогашниот секс-симбол, актерот Крис Нот, уште попознат како „Ѕверка“ од серијата „Сексот и градот“ неодамна се прошета низ Њујорк со запуштен изглед, но и со бастун во раката, веројатно заради повреда.

NYC – October 25, 2017 #ChrisNoth #NYC #MrBig #SATC #SexAndTheCity

A post shared by Chris Noth News (@chrisnothnews) on

Шмеќерот за кој сонуваа жените ширум светот сега е далеку од секс-симбол. Сепак, поминаа две децении од снимањето на серијата, а сигурно не треба да очекуваме дека сега 62-годишниот Нот ќе изгледа исто.

Но иако видно остарен, актерот кој моментално глуми во новата телевизиска серија „Gone“, сигурни сме дека не го изгубил шармот.

Евротип
Евротип
To Top