Новости

Шоубиз

ФОТО: Бела Адид и Кендал Џенар во жешка фотосесија на плажа

Убавиците Бела Адид и Кендал Џенер учествуваа во жешка фотосесија на плажа, пишува Daily Mail. Двете објавија предизвикувачки фотографии на социјалната мрежа Instagram.

21-годишната риалити ѕвезда и нејзината 20-годишна девојка се гушкаа и јаваа на џет ски во секси костими.

Локацијата на волшебно место засега е тајна, но девојките ги покажаа убавите тела облечени само во оскудни костими за капење со длабоко откроени деколтеа и танги. Се знае дека фотограф на плажата е Рене Медрано.

Уживајте во галеријата:

GOLD
To Top