Новости

Шоубиз

ФОТО: Заев објави: Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!

Премиерот Зоран Заев вечерва на фејсбук сподели фотографии со својата ќерка Александра, која е матурантка.

– Мојата ќерка матурантка. Среќен татко – напиша Заев. 

 

 

GOLD
To Top