Новости

Шоубиз

ФОТО: Каролина Гочева со кусо здолниште го запали Инстаграм

Македонската музичка дива Каролина Гочева објави фотографии во есенски стил и доби бројни позитивни коментари на Инстагар.

Kаролина како и секогаш средена од глава до пети, овој пат со кусо здолниште, изгледа прекрасно.

GOLD
To Top