Новости

Шоубиз

ФОТО: Фотографијата со која Северина им го честита Велигден на католиците се закити со 23.000 лајкови за 15 минути

Северина Којиќ им го честита Велигден на припадниците на католичката вероисповед со фoтографија на која позира со својот син Александар. Споменатата фотографија за само 15-тина минути се закити со 23.000 лајкови.

-Среќен Велигден… најсреќен. Да ве служи добро здравје и секогаш да ве греат прегратките на вашите најмили“, порача пејачката во описот на споменатата фотографија.

https://www.instagram.com/p/BwegWbGBdXx/?utm_source=ig_embed

 

 

 

 

 

Извор: Убавинаи здравје

GOLD
To Top